معرفی شرکت سان آی پرواز

بنام خدای متعال

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سان آی پرواز دنیا نخستین بار پس از تأسیس در سال 1392 و ثبت تحت شماره 435406 و با دریافت پروانه بهره برداری (مجوز بند ب) از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران فعالیت خود را شروع کرده است .

از همان سرآغاز با نیت حفظ صیانت معنا و مفهوم واقعی توریسم بنا داشته با رعایت اصول انسانی و حفظ ارزش ها، نهادی باشد و نقطه عطفی به ثمرات عملکرد حرفه ای در مقایسه با معضلات بیشماری که عده کثیری فرصت طلب و سودجو در این صنعت ببار آورده اند.گرچه رویکرد به یک چنین رفتار و کردار متفاوت و درک واقعیت متمایز از منظر ارائه خدمات به متقاضیان با ساز و کار قانونی در اینگونه مطالبات با در نظر گرفتن روند کار رقبا یا گروهی در قالب آژانس همکار با شیوه های گوناگون و جلوه های ویژه و تظاهر آنان که به نوعی در عرصه گردشگری جاخوش کرده اند؛ جای بسی تأمل داشته و دارد, هر چند این تمایز و دگراندیشی آسیب های فراوانی از نظر مادی و معنوی به شرکت سان آی به همراه داشته، اما اراده پویایی و رسیدن به هدف خدمتگزاری صادقانه، هرگز ما را از پای در نیاورد.

چرا که اصل و واقعیت تفکر و اندیشه مبتنی بر صداقت کاری و مسئولیت پذیری تنها توشه راه مان و همای پروازمان بوده، که طی سالها در این طریق پر فراز و نشیب می خواستیم (کسب تجارب ارزنده هر چه بیشتر – فراگیری علم و دانش فنی و حرفه ای افزون تر – تقویت بنیادی و توانمندی مقتدرانه در مفاهیم مدیریتی) را از همه مهمتر بدانیم.

حتی در برهه هایی که رخدادهای غیرمترقبه و چالش های پیش رو امورات شرکت و زندگی شخصی ما را دچار اختلال می نمود، مانع از رشد و پویایی ما نگردید. ما توانستیم با اخذ مدرک مدارج بین المللی در زمینه فعالیت “بند الف” از سازمان هواپیمایی کشوری فراتر رفته، با سپری کردن دوره های تخصصی مرتبط و آموزش در سطح عالی زبان های خارجی، در زمان رکورد جهانی صنعت توریسم، مسیر بحران را هموار و بالنده نمائیم. بطوریکه بجای از دست دادن فرصت ها استفاده مناسب از زمان، این شرکت را از شرایط موجود به جایگاه اصلی و دستیابی به اهداف مورد انتظار سوق داده و پایداری بخشید.

در سایه اینگونه سعی و تلاش های بی وقفه امروزه اسم و رسم شرکت سان آی پرواز دنیا با شناسه SUNEYE SERVICES INC بعنوان هلدینگ، علاوه بر یک آژانس در عرصه گردشگری و جهانگردی بمنظور خدمت رسانی به کلیه علاقمندان به این صنعت شاخص ارائه دهنده خدمات از قبیل(امور کارگزاری مالی جهت انتقال یا دریافت ارز، خدمات انتقال بارهای همراه مسافران، امور بازرگانی،ارتباط با مراکز آموزشی بین المللی، ثبت و راه اندازی استارت آپ ها و …) در سطح بین المللی مطرح است.

به امید روزی که این مجموعه شهرت جهانی خود را در سراسر گیتی به یدک بکشد و شما سروران ارجمند همیشه و در همه حال در جای جای این کره خاکی به سلامتی از مزایای خدمات منحصر بفرد ما بهره مند باشید.

                    با آرزوی شادی و سلامتی از درگاه ایزد منان

                     مدیریت SUNEYE SERVICES INC        

خدمات ما

  1. تورهای خارجی

    برگزار کننده انواع تورهای خارجی با قیمت های بسیار مناسب

  2. تورهای داخلی

    تورهای داخلی به صورت فصلی و هفتگی به سراسر کشور

  3. ارائه گواهینامه

    گواهینامه بین المللی

174تور داخلی
79تور خارجی
150گواهینامه بین المللی
7564مسافر راضی
تایم لاین

سان آی در گذر زمان

فروردین 1389

سان آی پرواز دنیا به ثبت رسید

خرداد، 1389

شروع تورهای داخلی شرکت

اسفند، 1391

شروع تورهای خارجی

شهریور، 1393

ارائه گواهینامه بین المللی

صدای مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند

مجوزها و گواهینامه ها

متن آزمایشی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
سبدخرید